преса

Здорово жити – це спосіб життя.

20 вересня 2013

 Жителі України все більше розуміють, що чисте повітря та вода, фізичні вправи, харчування - основні фактори здорового способу життя. Як харчуватись правильно? Чи потрібні організму людини жири? Які жири корисніші: рослинні чи тваринні?

         Ми, українці, споконвіків любимо вживати як сало так і олію. А значить, наш організм потребує як рослинні так і тваринні жири.

- Отож, масло чи маргарин? На це, та багато інших питань нам дасть відповідь головний технолог ТМ «Maselko» Неля Хомичук.

Однаково корисні обидва продукти, один тваринного походження, другий рослинного – з олії. Наприклад, в Європі більше споживають бутербродні маргарини, в 2013 році споживання на одного жителя склало 5 кілограмів, в Україні – 0,7 кілограма. Наші сусіди в Польщі, Чехії споживають маргарини для бутербродів та гарнірів в 20 разів більше, ніж українці. Статистика красномовна.

- Так що ж таке маргарин?

По суті маргарин - це поєднання води та олії, та, в залежності від їхнього співвідношення, ми отримуємо рівень жирності, яка становить від 25% до 70%. Маргарин ТМ «Мaselko» надзвичайно корисний продукт. Лікарі-дієтологи стверджують, що маргарин - союзник здоров'я, корисний і дорослим, і дітям. Багатий натуральними рослинними оліями, цей продукт необхідний людям, які страждають серцево-судинними захворюваннями, а також тим, хто схильний до повноти, адже маргарин сприяє інтенсивному обміну речовин, легко засвоюється.

- З чого роблять хороший маргарин?

Крім багатої омега-3 жирами ріпакової і льняної олії, величезною цінністю володіє соняшникова олія, в якій міститься багато полі ненасичених омега-6 жирів, дуже корисних для здоров'я.

Вони важливі для системи кровообігу, мають здатність знижувати тиск, а також, є антиоксидантами. Специфіка омега-3 і омега-6 в тому, що їх вживання дозволяє знизити рівень холестерину в крові.

      Маргарин TM «Maselko» має чітко виражені якісні характеристики: високоякісні  рослинні олії, відмінний смак та аромат, відсутність холестерину, низька, в порівнянні з тваринним маслом, жирність продукту та калорійність.

- Але багато споживачів вважають маргарин штучним продуктом з великою кількістю холестерину і купують його значно рідше?

Це пов'язано із старою назвою «маргарин», який фактично був жиром для випічки. Але і той жир не був штучним. Сучасні легкі або бутербродні маргарини - це смачний, зручний та корисний продукт.

- Чим корисний маргарин?

Маргарини ТМ «Maselko» чисто рослинного походження, значить, вільні від холестерину.

Маргарин довше залишається свіжим завдяки вмісту природних антиоксидантів, які присутні у великій кількості в продуктах рослинного походження, коштує дешевше та легше намащується на хліб — навіть, якщо його щойно дістали з холодильника.

Вміст ненасичених жирних кислот в ньому вище, ніж у вершкового масла, але, якщо ви дійсно дбаєте про здоров'я, запам'ятайте: користь маргарину безпосередньо залежить від якості компонентів, з яких він складається. Ось чому я рекомендую вживати маргарин «Maselko». 

- Чому важливі жири омега-3?

Полі ненасичені жирні кислоти групи омега-3 незамінні для діяльності організму, але саме людське тіло не в змозі їх синтезувати. Тому так важливо вживати їх з їжею.

Омега-3 розріджують кров, гасять запалення, покращують стан серцево-судинної системи і суглобів.

Основними «постачальниками» жирів омега-3 є морська риба. На жаль, не всім в Україні вона доступна, тому нам варто звернути увагу на включення в раціон маргарину ТМ «Мaselko» багатого на омега-3.

- Чи є в маргарині вітаміни?

Бутербродні маргарини ТМ «Maselko» збагачені корисними для здоров’я вітамінами А (корисний для шкіри, слизових оболонок і зору), D (зміцнює скелет), Е (необхідний м'язам і нервам), морською сіллю (для запобігання дефіциту йоду в організмі).   

- Чи допомагає дієтичний маргарин схуднути?

У складі «легкого» маргарину «Ніжний» та «Бутербродний» — від 25 до 40% жиру.

Експерти-дієтологи однозначно радять вживати «легкі» маргарини тим, хто піклується про свою фігуру та прагне споживати меншу кількість калорій. «Дієтичний маргарин» рекомендовано включати в план харчування людей, що страждають підвищеним тиском і надлишковим рівнем жиру в крові.

- Чи можна маргарин «Maselko» вживати у Піст?

Так, однозначно маргарин є продуктом до посту, оскільки його

основою є соняшникова олія, та відсутні тваринні жири. Також бутербродний маргарин «Мaselko» прийдеться до смаку людям які є

вегетаріанцями або тим, хто слідкує за своєю фігурою.

- Яка рекомендована добова норма споживання маргарину?

Прийнятна порція маргарину на добу для дорослої людини складає 20-30 грамів.

       Отож, підсумовуючи все вище сказане, ми можемо впевнено рухатися в напрямку здорової культури харчування, і в цьому нам з радістю допоможуть вітчизняні виробники, такі як ТМ «Maselko», що дбають про здоров’я українців.

 

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)