преса

Про смачний і корисний бутерброд

20 березня 2014

        Харчування діток має свої особливості. В період формування організму вони мають отримувати таку кількість їжі, яка б не лише компенсувала її енергетичні витрати, але й забезпечувала ріст і правильний розвиток. Ми, українці, дуже любимо продукти харчування, що містять рослинні олії. Так в Україні  90% людей щодня споживають майонез. А ще більше соняшникової олії. Європейці ж, які ретельно стежать за своїм здоров'ям і вираховують кожну калорію, давно віддали перевагу маргаринам. Вони теж рослинного походження.
     Дилему — як поєднати смачне і корисне — в Україні допомагають вирішити фахівці торгової марки «Maselko». Вони розробили формулу правильного харчування, бо виготовляють широкий асортимент  м’яких маргаринів до бутербродів, для гарнірів і випічки. Маселко збагачене цінними вітамінами та морською сіллю, і не містить холестерину.  Вітамін А - необхідний для нормального росту, позитивно впливає на обмінні процеси в шкірі і збільшує стійкість організму до інфекційних захворювань, а його недостатність веде до погіршення зору.  Вітамін E  -   сильний антиоксидант («вітамін молодості»), що  необхідний для укріплення серцево-судинної системи,  а також для уповільнення процесу старіння клітин. М'які маргарини ТМ «Мaselko» дуже зручні у використанні бутербродів.Вони легко намащується  навіть щойно з холодильника.
     Почався великий Великодній піст, і тут незамінним атрибутом пісного столу стануть маргарини ТМ «Маселко»: вони і користі здоров’ю нададуть і гаманцю не дадуть схуднути, бо дешевші. Тож недарма люди, що постять і споживають Маселко, зазвичай відрізняються більш міцним здоров'ям і довше живуть.
 
Споживайте на здоров’я!
 

 

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)