преса

ПРАВДА ПРО МАРГАРИНИ ТМ МАКО (MASELKO)

17 січня 2018
Це факт, що в не далекому минулому чи не в кожній хаті на селі і в колгоспах були мільйони корів, а вершкове масло було в дефіциті. І це факт - сьогодні,  коли корову з вогнем днем не знайдеш -  полиці магазинів завалені різними маслами. 
А де береться молоко для цього масла???
 
І це факт,  що Україна є одним із світових лідерів по виробництву та експорту соняшникової олії. І ще факт, що українці  -  є світовими лідерами по споживанню соняшникової олії.
І це факт - основою маргаринів ТМ Мако є  українська  соняшникова олія найкращої якості. 
А зараз про фактичні переваги маргаринів ТМ Мако перед нинішніми маслами:
дешевші;
натуральні ;
дієтичні;
пісні;
без холестерину;
легко засвоюються організмом; 
мають триваліші терміни зберігання;
легко намащуються на хліб прямо із холодильника;
Маргарини ТМ Мако – сучасно, оптимально, корисно та зручно. Їх ідеально застосовувати для бутербродів та гарнірів. Вівсяна каша та інші гарніри, засмачені маргаринами Мако,  вигідно відрізняються за своїм смаком. А бутерброди з Мако – це не тільки смачно, а й комфортно, зручно та динамічно в нашому швидкому набираючому темпі житті.
І ще один факт – в Польщі, Угорщині, Чехії і далі на Захід –  культура споживання маргаринів дуже висока. Громадяни цих країн споживають бутербродних маргаринів в десятки разів більше, ніж в Україні,  адже дбають про своє здоров’я та обирають продукти корисні та якісні.
Мако – ідеальні маргарини із соняшникової олії.
Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)