преса

Масло чи маргарин?

15 квітня 2014

     У 90-х роках минулого століття на українському ринку з'явився новий продукт - м’який маргарин, і це змінило думку українців про традиційне масло. Одним із першовідкривачів цього ринку була торгова марка «Руна», пізніше «Руна» із суббрендом «Маселко». «Маселком» цей продукт почав називатись з 2003 року. І таку назву дали йому споживачі, шляхом проведеного нами опитування. Саму ідею виготовлення м’яких маргаринів нашій компанії вдалось реалізувати спільно та завдяки нашим найулюбленішим споживачам, які шляхом рекомендацій після дегустацій,  дзвінками на гарячу лінію щоразу допомагали нам вдосконалювати рецептури та дизайни етикеток і упаковок. Отже, наш споживач є постійним партнером у розвитку «Maselkа»
- То що краще, масло чи маргарин? 
- Якщо йдеться про здоров'я серця, то маргарин має незаперечну перевагу, тому що продукт не містить холестерину, який створює «бляшки» в судинах. Фахівці з дієтології та правильного харчування тепер підкреслюють ще один плюс маргарину: він виготовляється з рослинної сировини, тому містить велику кількість корисних для людини моно- і поліненасичених жирів.
У боротьбі з  холестерином маргарин здобув на Заході впевнену перемогу. В Україні ж дотепер багато хто вважає його дешевим замінником масла. Насправді рослинні жири необхідні нам так, як білки і вуглеводи, бо вони є джерелом енергії і носієм незамінних речовин. Якщо організм позбавити їх, можуть початися  проблеми зі здоров'ям.
-  У маргаринах ТМ «Maselko» відсутні тваринні жири?
- Хочу підкреслити, що організму людини потрібні як рослинні, так і тваринні жири. Бутербродні маргарини ТМ «Маселко» тільки рослинного походження, тому вони допомагають шкірі людини залишатись ніжною і гладенькою, а волоссю - блискучим і здоровим. Бутербродне «Maselko» не має нічого спільного зі своїми попередниками, колишнім продуктом під назвою “маргарин”, який, по суті, був жиром для випічки. Воно виготовляються за медичними рекомендаціями, головні з яких - достатній вміст незамінних поліненасичених жирних кислот, відсутність холестерину, наявність вітамінів А і E, морської солі. 
 
     Тож споживайте на здоров’я! 
 

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)