преса

ЧОМУ МАКО – ЦЕ ІДЕАЛЬНИЙ МАРГАРИН

27 грудня 2017

Сучасні, легкі кулінарні або бутербродні маргарини - це насамперед дуже корисний, смачний та зручний у використанні продукт, що продається на ринку України більше 20 років. Однією з перших торгових марок, під якою виготовлялись маргарини в Україні - була «Руна», пізніше «Маселко». А в 2017 році технологами підприємства «Імперія жирів» була розроблена рецептура ідеального маргарину, що увібрала у себе найкращі якості  смаку та користі від Руни та Маселка. І назвали цей продукт - Mako!
Маргарини Mako - виготовлені на основі української соняшникової олії найвищої якості. Вони багаті на поліненасичені і мононенасичені жири, що сприяють зниженню рівня холестерину. Маргарини TM «Mako» мають чітко виражені якісні характеристики: відмінний смак та аромат, низьку калорійність,  а також, збагачені вітамінами А (корисний для шкіри, слизових оболонок і зору), D (зміцнює скелет), Е (необхідний для м'язів і нервів). А ще Mako пропонує своїм споживачам маргарин із додаванням морської солі, яка забезпечує організм денною нормою йоду та корисних речовин. М’які маргарини торгової марки “Mako” мають оптимальні терміни зберігання, що забезпечується високою культурою виробництва, дотриманням всіх технологічних процесів та санітарних режимів. Вся продукція сертифікована за міжнародним стандартом ISO 22 000, а отже - безпечна. Маргарини ТМ «Mako» однаково добре підходять як для кулінарії, так і для приготування бутербродів. Їх використовують для смаження, для засмачення гарнірів, вареників, пельменів тощо, що набагато корисніше для здоров'я. 
Споживання ідеальних маргаринів Mako – це правильний, раціональний шлях до ідеального здоров'я! А ще не забувайте, що приготувавши страву з ідеальним маргарином TM Mako, ви обов’язково станете здоровішим, адже вченими встановлено, що у всіх продуктах, що містять соняшникову олію, є високий вміст вітаміну F, що покращує метаболізм, підвищує еластичність судин, робить шкіру пружною, а ще допомагає кровотворенню, підвищує імунітет. Вітамін Е ефективно бореться зі старінням. Знижує ризик атеросклерозу і покращує пам’ять. Незамінний в терапії цукрового діабету і страшної поширеної хвороби Альцгеймера. Вітамін А — це вітамін зору, без нього зоровий апарат не може виконувати свої прямі функції. Без вітаміну А не буде здорових нігтів і красивого волосся. Вітамін D необхідний і маленьким дітям і дорослим. Для маленьких дітей він буде профілактикою рахіту. Для дорослих людей — профілактикою остеопорозу. Без цього вітаміну кальцій просто не засвоюється.
Їжте та будьте здоровими.

 

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)