новини

ТМ MASELKO РОЗДАЛА ЗАГАДКОВІ КОРОБОЧКИ ДЛЯ НАЙКРАЩИХ ГОСПОДИНЬ

6 листопада 2014

І знову ТМ Maselko тішить своїх фоловерів у соціальних мережах #Facebook та #VK.  У зв’язку із значною подією у компанії «Імперія жирів» - сьомим днем народженням, було проведене невеличке опитування, метою якого стало бажання зрозуміти, за що люблять продукцію ТМ Maselko.

Саме тому у теплу осінню пору та з нагоди 7-ої річниці ТзОВ «Імперія жирів», було оголошено новий конкурс у соціальних мережах #Facebook та #VK. На цей раз конкурс для споживачів мав незвичайний вигляд, адже це «Смачна анкета від Maselko», заповнивши яку наші найулюбленіші споживачі мали змогу не тільки поділитись власними думками про продукцію ТМ Maselko, а й виграти загадкові коробочки для найкращих господинь, які підготувала наша торгова марка. 

Виконавши всі умови конкурсу, а це: заповнити всі поля анкети, поділитись публікацією публічно у соціальних мережах (сторінка має бути доступною до перегляду усім) і додати: “Залиш і ти відгук про маргарини” чи “Мой отзыв о маргаринах. Где твой?”, учасники офіційно були зареєстрованими й приймали участь у розіграші призів. Відтак, за допомогою www.random.org.,  30 жовтня було розіграно серед усіх, хто заповнював анкетку 6 чудових подарунків: кухонні тертки Vincent та сито для муки KAISERHOFF, брендовані авторськими колажами Maselko. Цього разу подарунки поїхали до Харкова, Добропілля, Славутича, Львову,  в місто Короп та у місто Рівне.

Ваше Maselko
 

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)