новини

ЩЕ МАЛІ ТА ВОДНОЧАС ДОРОСЛІ МАЙБУТНІ ПРАЦІВНИКИ КОМПАНІЇ «ІМПЕРІЯ ЖИРІВ»

13 червня 2014

Кажуть, щоб краще зрозуміти господарську діяльність людини -  треба здійснити екскурсію на підприємство разом з учителем, або відвідати його, якщо там працюють твої батьки чи родичі.
Адже, перебуваючи на екскурсії на промисловому підприємстві, можна пізнати безліч цікавого:  ознайомитись з роботою цехів,  дізнатись  звідки підприємство отримує сировину, яку продукцію виробляє, куди збуває та як вона використовується в господарстві. 

 Компанія «Імперія жирів» та торгова марка «Maselko» аби хоч якось розважити дітей у літню пору, коли школа уже позаду, а попереду цілих 3 місяці відпочинку,  та подарувати їм нові та несподівані емоції, нові знання, а  ще допомогти визначитись із майбутньою професією – організувала захоплюючі екскурсії у себе на підприємстві.
Від так, уже з початку червня 2014 року компанія «Імперія жирів» та ТМ «Maselko» радо приймає учнів різного віку зі шкіл м. Нововолинськ. Всі вони, за словами вчителів, із нетерпінням чекають зустрічі із Maselko, адже знають про її продукцію із заходів, де неодноразово приймала участь наша компанія.
І ось настав довгоочікуваний момент знайомства. Цей, не по-дитячому дорослий погляд кожної дитини так уважно розглядав усі процеси виробництва, а цікавість та бажання пізнати щось нове – виривалися з вуст неординарними запитаннями. Здавалось, зовсім ще діти, але одягнувши ці білі халатики та шапочки (обов’язковий атрибут кожного, хто навідується на виробництво) – вони відчували себе повноцінними дорослими працівниками компанії «Імперія жирів». 
 
 

Презентація компанії

Завантажити презентацію — Презентація компанії Імперія жирів.pdf (3699 kb)